Promocje > Olimp

Promocja ważna do 2017-01-28

"Zupa na ziąb" Nowa kampania w restauracjach Olimp

Początek roku i zimowa pogoda za oknem, to doskonała okazja na prezentację nowej kampanii, w której stawiamy na rozgrzewające, sycące i różnorodne zupy, idealne na duży i mały głód. W naszej ofercie nie zabraknie oczywiście uwielbianej przez dzieci i dorosłych pomidorówki, znanej na całym świecie jarzynowej, świątecznej zupy grzybowej, orzeźwiającej ogórkowej czy pikantnej fasolowej. Wszystkie serwowane w naszych restauracjach zupy, to propozycje nowego spojrzenia na dobrze znany smak.

Nasi Szefowie kuchni zadbają o to, by tej zimy zupę pokochali wszyscy i stała się ona obowiązkowym daniem w obiadowym menu.

Oryginalne połączenia, zupełnie nowe smaki, propozycje doskonałego, ciepłego posiłku na każdy dzień, to wszystko sprawi, że nasi Klienci z przyjemnością wybierać będą „Zupę na ziąb!"

Olimp to największa i najszybciej rozwijająca się sieć restauracji typu fast casual dining w Polsce. Oferuje smaczne i różnorodne dania kuchni europejskiej z elementami kuchni świata. W menu zawsze znaleźć też można potrawy sezonowe. Wszystkie dania przygotowywane są na miejscu przez doświadczonych kucharzy, a bogate menu (zmienne w ciągu dnia) pozwala na samodzielne skomponowanie pełnowartościowego posiłku. W restauracjach Olimp to Klient decyduje o tym, jakie potrawy i w jakiej ilości znajdą się na jego talerzu, a płaci ujednoliconą cenę za 100 g jedzenia. Dzięki temu nie tylko kontroluje wysokość rachunku, ale otrzymuje posiłek szybko i sprawnie.
Sieć restauracji Olimp liczy obecnie kilkadziesiąt lokali w całym kraju i stale się rozwija. Dzięki Karcie Klienta, każdy może uzyskać atrakcyjne rabaty na posiłki. Restauracje Olimp oferują również zniżki dla studentów. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej, blogu z przepisami i poradami szefów kuchni www.kulinarnydoradca.pl oraz na profilu facebookowym.Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: