Aktualności > NIESAMOWITE ŚWIĘTA Z GUMBALLEM 2.12, 9.12

NIESAMOWITE ŚWIĘTA Z GUMBALLEM 2.12, 9.12

 Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia w Parku Handlowym Arena pojawią się bohaterowie uwielbianej przez miliony polskich dzieci kreskówki Cartoon Network - Niesamowity Świat Gumballa. 

Już 2 i 9 grudnia w godz. 11:00-18:00 będzie można zebrać kolekcję unikalnych świątecznych kubków z bohaterami kreskówki. Wystarczy tego dnia zrobić zakupy za 100 zł w sklepach galerii by otrzymać jeden z nich. 

A 9 grudnia, w godz. 11:00-18:00 Gumballowe Mikołajki. Wszystkie dzieci zapraszamy na spotkania z Gumballem i Darwinem, malowanie światłem z Penny, warsztaty kodowanie Boberta oraz naukę tańców Tobiasa. Na dzieci czekają̨ liczne atrakcje z fantastycznymi nagrodami, warsztaty i zabawy pod okiem profesjonalnych animatorów. 

W tym dniu nie zabraknie również Świętego Mikołaja, który swoją obecnością wprowadzi dzieci w bożonarodzeniowy nastrój. Przez cały dzień Śnieżynki będą rozdawać słodkości. Święty Mikołaj zawita do Parku Handlowego Arena w każdy przedświąteczny weekend grudnia.

PROGRAM:
2 i 9 grudnia – ZBIERZ KOLEKCJĘ KUBKÓW GUMBALLA, godz. 11:00-18:00
Za zakupy za min. 100 zł klienci galerii otrzymają specjalnie zaprojektowany świąteczny kubek z bohaterami kreskówki Niesamowity Świat Gumballa. Regulamin do pobrania tutaj.
9 grudnia – NIESAMOWITE ŚWIĘTA Z GUMBALLEM, godz. 11:00 – 18:00 
W programie m.in.: 
WARSZTATY ZDOBIENIA PIERNIKÓW GUMBALLA
MALOWANIE ŚWIATŁEM Z PENNY– strefa wirtualnej rzeczywistości
WARSZTATY KODOWANIA BOBERTA – nauka programowania w języku scratch junior
GRA WIELKOFORMATOWA – przyjaciele z Elmore
KONKURSY Z NAGRODAMI – zabawy sceniczne i animacje 

Zapraszamy, będzie się działo!
WSTĘP WOLNY.

Regulamin akcji prosprzedażowej ARENA.pdf
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: