4 Września – Otwarcie Sklepu ACTION!

W sobotę – 4 września sieć dyskontów niespożywczych Action, oferująca klientom szeroki, często zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w przystępnych cenach, otwiera drugi sklep w Gliwicach. Market zlokalizowany jest w centrum handlowym Arena przy Al. Jana Nowaka Jeziorańskiego 1.

Na klientów czeka ponad 6000 artykułów z aż 14 kategorii. Aktualnie w promocji są m.in.: termoaktywne legowiska dla zwierząt, maszynki do strzyżenia, ścierki i ręczniki kuchenne, pojemniki na dokumenty, farby plakatowe, polarowe bluzy oraz kapcie.

Nowy sklep Action w Gliwicach mieści się na parterze parku handlowego Arena w alei pomiędzy hipermarketem a strefą gastronomiczną. Zajmuje powierzchnię prawie 890 m2 i został zaprojektowany z myślą o komforcie oraz bezpieczeństwie klientów i pracowników.

Szerokie alejki oraz oznaczenia na podłodze pomogą zachować odpowiedni dystans. Ponadto przy kasach zostały umieszczone środki dezynfekujące i ekrany ochronne. Market działa w godzinach 9:00-21:00 od poniedziałku do soboty oraz od 9:00 do 20:00 w niedziele handlowe.

Niskie ceny, duży uśmiech

Action oferuje szeroki asortyment artykułów codziennego użytku oraz produktów sezonowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Klienci znajdą tu m.in. artykuły higieny osobistej, środki czystości, odzież, zabawki oraz artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i dla zwierząt, a także przekąski i napoje.

Rok szkolny właśnie się zaczyna – to najlepszy moment, aby skompletować szkolne przybory dla dzieci. W Action można znaleźć długopisy, markery, zakreślacze, cienkopisy, kredki, piórniki i plecaki w różnych kształtach oraz kolorach, zeszyty w wielu formatach oraz kalendarze ułatwiające organizację każdego dnia. Powrót do szkoły to także okazja do uporządkowania domowego kąta do nauki.

Posłużą do tego zestawy przyborów do pisania, teczki na dokumenty, segregatory, organizery na biurko, spinacze i klipsy, bloki z karteczkami oraz zakładki. Naukę umilą gadżety dedykowane uczniom w każdym wieku. Douszne i bezprzewodowe słuchawki czy lampka nocna zapewnią dzieciom odpowiednie światło do nauki oraz ułatwią skupienie.

Natomiast akcesoria elektroniczne, takie jak ładowarka solarna, mysz komputerowa, kable USB, powerbanki i podkładki pod laptopa sprawią, że wykonywanie szkolnych obowiązków będzie znacznie przyjemniejsze. Każdy z tych produktów dostępny jest w sklepach Action w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy!