6 sierpnia – Arena Moto Show 2022!

Już za chwilę Gliwice zamienią się w motoryzacyjną stolicę Śląska! Szybkie samochody, prawdziwe turbo emocje, wspaniała zabawa i możliwość wygrania wielu nagród to główne atrakcje jedynego w swoim rodzaju wydarzenia dla fanów motoryzacji – Arena Moto Show. Widzimy się 6 sierpnia na parkingu Parku Handlowego Arena w Gliwicach!

W sobotę 6 sierpnia od godz. 12.00 do 18.00 zapraszamy wszystkich miłośników ryczących silników
i gorących motoryzacyjnych wrażeń na parking przed Park Handlowy Arena. To tu, po raz kolejny, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Arena Moto Show!

W ramach największego widowiska motoryzacyjnego w regionie przygotowaliśmy wyjątkowe atrakcje! Gościem specjalnym będzie Karolina Pilarczyk – Podwójna Mistrzyni Europy w driftingu, jedna z najbardziej znanych na świecie zawodniczek motorsportu i pierwsza kobieta w Polsce, która zdobyła profesjonalną licencję driftingową. Będzie można na żywo śledzić pokazy driftu w wykonaniu Karoliny oraz ekipy z Nocnej Jazdy Gliwice! Nie można tego przegapić! A po zapierających dech w piersiach pokazach – zapraszamy po autografy i na wspólne zdjęcia z mistrzynią! Ponadto będzie można podziwiać jej samochód, w którym wykona swój program – Silvette S15 LSX!

W strefie wystawców miłośnicy motoryzacji będą mogli zapoznać się z samochodami oferowanymi przez salony samochodowe: Toyota Ja-Now -An, Lellek Gliwice, Keller Gliwice i Keller Kamp. Zaplanowaliśmy także szereg konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania m.in. samochody na weekend. Z myślą o najmłodszych – powstanie ogromne, dmuchane miasteczko; a na wszystkich głodnych – nie tylko sportowych wrażeń – czekać będzie pyszna strefa gastronomiczna.

Gwarantujemy niezapomniany czas dla całej rodziny, emocje sięgające zenitu i nagły skok adrenaliny! Starujemy już o 12.00. Arena Moto Show – 6 sierpnia 2022 r., parking przy Parku Handlowym Arena w Gliwicach.

REGULAMIN IMPREZY NIEMASOWEJ

Wstęp wolny! Zapraszamy!