Fest Czorny Weekend w Parku Handlowym Arena Gliwice!

Czorny Weekend w Parku Handlowym Arena w Gliwicach będzie naprawdę fest! W piątek 26 listopada przygotowaliśmy specjalne czorne kreple (czyli czarne pączki). Na tym nie koniec, każdy kto zrobi zakupy za minimum 100 złotych może odebrać limitowany gryfny kubek!

Przez całą jesień szykujemy się do tego jedynego weekendu w roku, pełnego fest okazji oraz dobrej zabawy i prezentów! Park Handlowy Arena w Gliwicach to ponad 60 sklepów popularnych marek
z różnych branż, w których czekać będzie wiele niespodzianek, przygotowanych specjalnie na obchody święta zakupów!

Dodatkowo, w piątek i sobotę 26 i 27 listopada każdy kto zrobi zakupy za minimum 100 PLN, będzie mógł wymienić paragony na gryfne kubki ze ślunskimi napisami. Mamy kubki biołe i mamy kubki czorne. Będzie można je odebrać w punkcie obsługi klienta w godzinach 11.00 – 18.00. W punkcie dostępny jest również pełen regulamin promocji.

A jak z sił opadniecie, wypatrujcie naszych hostess! W Czorny Piątek 26 listopada czekają na Was z czornymi pączkami nadzianymi konfiturą z róży. Spucujecie je ze smakiem! Pączki będą rozdawane zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego – każdy na osobnej tacce.

Przypominamy, że całe centrum nadal pracuje zgodnie z zasadami bezpieczeństwa pandemicznego. Na terenie Areny obowiązuje obowiązek zasłaniania ust i nosa za pomocą maseczki, dezynfekcja rąk przed wejściem do sklepów lub zakupy w jednorazowych rękawiczkach. Prosimy również o trzymanie dystansu społecznego. Park Handlowy Arena pracuje w godzinach 9.00 – 21.00, a w handlowe niedziele 10.00 – 20.00

Stoisko do odbioru nagród czynne jest w godzinach:
  • 26.11. od 11:00 do 18:00.
  • 27.11. od 11:00 do 18:00.
Zapraszamy!