Minionki w Parku Handlowym Arena!

W sobotę, 28 maja na wszystkich odwiedzających Park Handlowy Arena Gliwice czeka nie lada atrakcja z okazji Dnia Dziecka – spotkanie z Minionkami!

Zabierzem Was w bajkową podróż do zwariowanego świata Minionków. Wszystko za sprawą premiery najbardziej oczekiwanej komedii animowanej roku – „Minionki. Wejście Gru”, która w kinach pojawi się już 1 lipca. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie rodziny z dziećmi do udziału w tym wyjątkowym, pełnym atrakcji wydarzeniu!

Spotkanie z Minionkami w Arenie Gliwice to część ogólnopolskiej trasy, pełnej atrakcji i zabaw z ulubionymi bohaterami. W Gliwicach z popularnymi, żółtymi stworkami będzie można zobaczyć się 28 maja, w godzinach od 11.00 do 19.00.

Gwarantujemy fantastyczną atmosferę, możliwość wygrania wielu atrakcyjnych nagród, a przede wszystkim niezapomniane chwile w towarzystwie zwariowanych żółtych rozrabiaków. Organizatorzy przygotowali m.in. Minionkowe piłkarzyki, wielkie podłogowe puzzle i odjechany Minionkowy Happy Van!

Atrakcje:

Bananowe monety, które wręczamy przy każdej atrakcji, a także za dowolne Minionkowe przebranie. Monety można wymienić na gadżety, pamiątki i bilety do kina!

Spotkanie z Minionkami – trójką znanych z pierwszej części Minionków: Bobem, Kevinem i Stuartem oraz zupełnie nowym Minionkiem – Otto.

– Występy na Minionkowej Scenie:

  • Minion Boogie – nauka tańca Boogie z Minionkami w stylu lat 60 i 70 -tych,
  • Kung Fu Minions – Minionkowa szkółka Kung Fu,
  • Rodzinny Minionkowy Quiz,
  • Interaktywna zabawa „Wskaż różnice”.

– Emocjonujące gry zręcznościowe: Minionkowe Piłkarzyki, Cymbergaj i Magnetyczny Labirynt.

– Duża wersja gry „Znajdź 5 par” i wielkie podłogowe Minionkowe Puzzle.

Otto Shop (Sklep Otta), w którym można nabyć specjalny Minionkowy Kamień Otta i własnoręcznie go ucharakteryzować. Obok znajdzie się też wesoła Minionkowa Fotobudka.

Minionkowy Happy Van – zabytkowy VW T2 (tzw „Ogórek) z wielkimi bananami na dachu, jako doskonała atrakcja do zrobienia sobie niepowtarzalnego zdjęcia.

 

Nie zapomnijcie o przebraniu i do zobaczenia w Arenie!  Zapraszamy – wstęp wolny!