Rusza Klub Aktywnej Mamy!

Nadchodzi wiosna. Mamy nadzieję, że już za kilka tygodni zazieleni się i wszyscy odetchniemy cieplejszym powietrzem. Wiosna to budzenie się do życia, potrzeba zmian wokół oraz chęć, by poczuć się piękniej i atrakcyjniej.

A nic nie działa tak dobrze na sylwetkę oraz samopoczucie jak aktywność fizyczna. Zachęcamy wszystkich do korzystania ze świeżego powietrza – spacerów, jazdy na rowerze lub innego dowolnego wysiłku fizycznego, a dla przyszłych mam – Park Handlowy Arena przygotował coś specjalnego: Klub Aktywnej Mamy, w ramach którego zapraszamy na zajęcia fitness.

„Aktywna Mama” to bezpieczny, dopasowany do każdego trymestru ciąży, trening dla przyszłych  mam. Zajęcia prowadzi Ania Pałubiak – trenerka personalna i instruktorka fitness z kilkunastoletnim doświadczeniem, a także mama. Ćwiczenia, które proponuje Ania, korzystnie wpływają na układ oddechowy oraz przepływ krwi. To trening, na którym w bezpieczny sposób przyszła mama wzmocni mięśnie, co pozwoli utrzymać formę, a po porodzie szybciej wrócić do aktywności fizycznej.

Jeśli chcesz:

  • zachować dobrą kondycję przed porodem,
    która pomoże Ci szybciej odzyskać figurę oraz sprawność sprzed ciąży
  • uwolnić się od bólu i napięć w okolicy kręgosłupa,
  • poprawić krążenie co znacznie zmniejszy ryzyko wystąpienia rozstępów skórnych
  • wzmocnić swoje mięśnie, które dadzą Ci siły podczas porodu,
  • a przede wszystkim dotlenić siebie i dziecko …?

dołącz do nas !!!!!!!

Klub Aktywnej Mamy zaczyna działalność na razie tylko w formule online. Wystarczy śledzić profil Parku Handlowego Arena na Facebooku. Co piątek o godz. 10:00 Ania zaprasza na trening live, podczas którego każda przyszła mama będzie mogła do nas dołączyć i poćwiczyć. „Ciąża nie jest przeciwwskazaniem do ćwiczeń! Byłam aktywna przez całą ciążę! Z doświadczenia zarówno trenerki jak i mamy wiem, że w większości przypadków dopuszczalny, a nawet wskazany jest odpowiedni trening! WARUNEK JEST JEDEN: zgodę na Twoją aktywność oraz jej rodzaj i zakres musi wyrazić lekarz prowadzący ciążę!” – zachęca Ania Pałubiak.

Kiedy tylko to będzie możliwe – Klub otworzy swoje podwoje na terenie Parku Handlowego Arena. Wtedy zaprosimy wszystkie przyszłe mamy do ćwiczeń stacjonarnych. W ramach Klubu szykujemy też wiele niespodzianek, tak by przyszłe mamy poczuły się zdrowo, pięknie i wyjątkowo.

Na naszym profilu poinformujemy, kiedy ruszają zapisy na zajęcia stacjonarne. Śledź nas na bieżąco!
A tymczasem serdecznie zapraszamy na trening online!