ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM!

Grudzień to idealny moment, by zatrzymać się na chwilę i dać coś od siebie osobom potrzebującym, które w tym czasie szczególnie liczą na ciepłe słowa i wsparcie. Okazji do pomocy będzie jeszcze więcej! W dwa kolejne weekendy 6-7 oraz 14-15 grudnia każda osoba będzie mogła zostać Świętym Mikołajem!

By przystąpić do akcji, wystarczy zrobić w tych dniach zakupy na kwotę min. 30 złotych i przyjść na stoisko promocyjne z paragonem. Tam hostessy będą wręczać świąteczne bombki, które następnie klienci umieszczą w specjalnej urnie. Im więcej bombek uda się zebrać do 15.12, tym więcej środków zostanie przekazanych na rzecz Fundacji Różyczka w Gliwicach. Zachęcamy do dzielenia się z najbardziej potrzebującymi!

„Fundacja Różyczka” swoją działalność rozpoczęła w 2011 roku od spontanicznych akcji charytatywnych. Została powołana do życia z myślą o potrzebach społeczności lokalnej miasta Gliwice. Widząc olbrzymie potrzeby i ofiarność wielu ludzi, z roku na rok rozszerza swoją działalność. Wspiera osoby szczególnie potrzebujące, pokrzywdzone przez los, znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej lub materialnej. Fundacja Różyczka jest Organizacją Pożytku Publicznego i aktywnie zbiera środki z 1% podatku. Priorytetem jest dla nich POMOC POTRZEBUJĄCYM!
Od 2016 roku, Fundacja Różyczka prowadzi Warsztaty Terapii Zajęciowej „TĘCZA”. Celem prowadzonej placówki jest terapia przygotowująca 50 osób z niepełnosprawnością w stopniu umiarkowanym i znacznym, do możliwie niezależnego, samodzielnego i aktywnego życia w społeczeństwie. Jednocześnie realizuje zadania publiczne, w tym zadanie dofinansowane z budżetu miasta Gliwice: „Gliwice dla (NIE)Pełnosprawnych na 5-kę” oraz zadanie Asystenta Osoby Niepełnosprawnej współfinansowane ze środków PFRON. Na co dzień Fundacja Różyczka również aktywnie angażuje się na rzecz rozwoju wolontariatu wśród społeczności lokalnej. Na przestrzeni kilku lat działalności, Fundacja Różyczka przeprowadziła kilkaset zbiórek publicznych, a także organizowała bądź współorganizowała wiele imprez kulturalnych i sportowych. W Gliwicach jest organizacją rozpoznawalną i dobrze postrzeganą. Zaufało jej już wielu przedstawicieli świata biznesu oraz indywidualnych i prywatnych darczyńców.

Fundacje można wesprzeć wpłacając darowiznę na rachunek bankowy 69 1050 1298 1000 0023 5861 4036 (ING) oraz przekazując 1% podatku KRS: 0000399191.
https://www.facebook.com/FundacjaRozyczka/

ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM – 6-7.12, 15-16.12

Regulamin