Arena Pomaga

Ruszyła akcja Serce dla Medyków!

Wiemy jak ważna jest pomoc i wzajemne wsparcie innym w tym trudnym czasie. Dlatego w ramach kampanii Arena Pomaga – zorganizowaliśmy kolejną akcję – Serce dla medyków, tym razem była to pomoc dla Gliwickich szpitali.

W piątkowe popołudnie wraz z wolontariuszami przekazaliśmy dary dla Szpitala Wielospecjalistycznego oraz Szpitala Miejskiego nr 4.

Pierwszą placówką był Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o w Gliwicach ul. Kościuszki 1. To właśnie tam doświadczony i wyspecjalizowany personel medyczny sprawuje opiekę w 4 oddziałach : Ginekologii, położnictwa i patologii ciąży,  fizjologii, patologii i IOM noworodka, laryngologii oraz okulistyki.  W ramach akcji Serce dla medyków przekazaliśmy szpitalowi: wodę, kawę, herbatę oraz środki czystości.

Drugą gliwicką placówką medyczną, która otrzymała pomoc od Parku Handlowego Arena Gliwice był Szpital Miejski nr 4. Lecznica mieszcząca się przy Zygmunta Starego od lat pomaga swoim pacjentom. Tym razem medycy mogli liczyć na nasze wsparcie.

Artykuły przekazane oddziałowi obserwacyjno-zakaźnemu pozwoliły uzupełnić stale kończący się zapas wody środków czystości i dezynfekcji. W ramach akcji Serce dla medyków przekazaliśmy szpitalowi również kawę i herbatę.

Wierzmy, że w tych trudnych czasach liczy się najdrobniejszy gest. Dlatego pomagajmy sobie wzajemnie.

AKCJA 4 ŁAPY – ADOPTUJ ZWIERZAKA I ZYSKAJ PRZYJACIELA

Przez najbliższe dwa miesiące będziemy przedstawiać jednego z podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Gliwicach! Tym samym chcemy zachęcić do adopcji psa czy kota.

Poprzez zamieszczane na naszej stronie i profilu facebookowym ogłoszenia, pragniemy pomóc znajdować domy naszym czworonożnym przyjaciołom! Akcja 4 Łapy jest premierowym eventem w ramach kampanii Arena Pomaga.

Dla każdego adoptowanego zwierzaka przygotowaliśmy specjalny upominek – wyprawkę dla zwierzaka, który przyda się w nowym domu! Przygarniając zwierzaka zyskujemy najbardziej oddanego przyjaciela. Pies czy kot, który wcześniej był bezdomny, najlepiej potrafi docenić dach nad głową, pełną miskę oraz przytulny kąt do spania.

Więcej informacji w sprawie adopcji udzielą pracownicy schroniska:

519 743 556

www.schronisko.gliwice.pl