Flower Power – Eko Kwiatobranie!

23 lub 24 Października – odwiedź Park Handlowy Arena Gliwice, weź udział w akcji Flower Power – Eko Day, zrób zakupy minimalnie za sto złotych i otrzymaj przepiękny kwiat, który ożywi Twój dom. Czekają na Ciebie niebiańskie skrzydłokwiaty oraz wypełnione pozytywną energią zamiokulkasy. Mamy też nagrodę dodatkową: hybrydową Toyotę z pełnym bakiem na cały weekend.

Park Handlowy Arena Gliwice chce zadbać o Twoje zdrowie i jakość powietrza. Stąd pomysł na akcję Eko Day – Flower Power. W ramach eventu można zdobyć przepiękny kwiat, który ożywi Twój dom i poprawi jakość powietrza.

Wystarczy jedynie 23 lub 24 Października odwiedzić Park Handlowy Arena Gliwice i zrobić zakupy minimalnie za sto złotych aby za darmo otrzymać wspomnianą roślinę.  Na wszystkich klientów czekają niebiańskie skrzydłokwiaty oraz wypełnione pozytywną energią zamiokulkasy.

Skrzydłokwiat jest to zjawiskowy kwiat doniczkowy, który nie tylko stanowi olśniewającą ozdobę wnętrz, ale także posiada niesamowitą zdolność oczyszczania powietrza z toksycznych substancji lotnych.

Z kolei Zamiokulkas to efektowny kwiat domowy, wyróżniający się eleganckim pokrojem oraz niewielkimi wymaganiami uprawowymi. Roślina również pomoże oczyścić powietrze ze szkodliwych substancji.

Na tym nie koniec atrakcji. Park Handlowy Arena Gliwice wraz z salonem Toyoty JA-NOW-AN ufundował również nagrodę dodatkową: hybrydową Toyotę C-HR z pełnym bakiem na cały weekend.

Rozkwitnij jesienią i wpuść do wnętrza swojego domu świeży podmuch zieleni.

Zapraszamy!