Lubisz zniżki i promocje? Dołącz do Areny Rabatów!

Dołącz do programu lojalnościowego Arena Rabatów i korzystaj z najlepszych ofert w sklepach Parku Handlowego Arena Gliwice już od pierwszego zakupu!

Dlaczego warto?

 • Stałe zniżki – przez cały rok korzystaj z promocji wybranych sklepów i restauracji znajdujących się na terenie Parku Handlowego Arena.
 • Wydarzenia specjalne – uzyskaj jako pierwszy dostęp do wyjątkowych atrakcji i wydarzeń organizowanych w centrum.
 • Karty podarunkowe do sklepów w Parku Handlowym Arena i nagrody rzeczowe – rób zakupy, skanuj paragony i zdobywaj nagrody w programie rejestracji paragonów.

Wystarczy zrobić zakupy w punktach galerii handlowej PH Arena.

SKRÓCONE ZASADY REJESTRACJI PARAGONÓW I ODBIORU NAGRODY

 1. Wejdź na stronę Park Handlowy Arena Gliwice na www.arena-gliwice.pl i kliknij ikonę prezentu ARENA RABATÓW.
 2. Zarejestruj się w programie w wybrany sposób: mail, telefon, social media.
 3. Automatycznie zyskasz dostęp do zniżek i rabatów podpiętych pod kartę Park Handlowy Arena Gliwice. (REALIZACJA ZNIŻEK MOŻLIWA OD RAZU PO OKAZANIU KARTY ARENA RABATÓW W SKLEPIE OFERUJĄCYM ZNIŻKĘ).
 4. Rób zakupy w sklepach Parku Handlowego Arena Gliwice i skanuj paragony w aplikacji według zasad Programu (1 wydana złotówka= 1 punkt).
 5. Sprawdź dostępne nagrody na Liście nagród w aplikacji wraz ilością punktów, które uprawniają Cię do odbioru nagrody.
 6. Po zebraniu wymaganej liczby punktów udaj się do Punktu Odbioru Nagrody zgodnie z opisem umieszczonym przy grafice wybranej nagrody – sklep lub Dyrekcja Parku Handlowego Arena Gliwice (odbiór nagród jest możliwy od pn – pt w godzinach 10:00 do 17:00).
 7. Będąc w Punkcie Odbioru Nagrody kliknij ikonę koszyka przy grafice wybranej nagrody, po kliknięciu na telefonie uruchomi się skaner.
 8. Do odebrania nagrody niezbędne jest przedstawienie oryginalnych paragonów (w wersji papierowej) i zeskanowanie kodu QR wydanego przez pracownika Punktu Odbioru Nagrody w galerii.
 9. Po zeskanowaniu QR na ekranie telefonu pojawia się kupon informujący o wydaniu nagrody, który realizuje sprzedawca lub pracownik Biura Dyrekcji Parku Handlowego Arena Gliwice (odbiór nagród jest możliwy od pn – pt w godzinach 10:00 do 17:00). Kupon może mieć swój unikalny kod.
 10. Ciesz się nagrodą!

Liczba nagród w programie ograniczona.

Regulamin dostępny tutaj: KLIK

ODBIÓR NAGRÓD

Odbiór nagród jest możliwy odbiór nagród jest możliwy od pn – pt w godzinach 10:00 do 17:00 w biurze Dyrekcji Parku Handlowego Arena Gliwice.