Bezpieczne zakupy

Dbając o Wasz komfort i bezpieczeństwo wprowadziliśmy szereg działań, które zapewnią Wam nie tylko ochronę zdrowia, ale i dobrą atmosferę podczas zakupów.

Pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa i dbajmy o siebie nawzajem.

 

Od 27 marca w Parku Handlowym Arena obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa:

1. W placówkach handlowych obowiązują nowe limity osób:

 • 1 osoba na 15 m2.
2. Ograniczona zostaje działalność gastronomiczna. Lokale mogą realizować tylko zamówienia zewnętrzne tzw. dowozy oraz zamówienia na wynos.
3. Młodzież szkolna do 16 roku życia nie może samodzielnie przebywać poza domem w godzinach 8.00 – 16.00. W podanych godzinach zapraszamy tylko w towarzystwie Dorosłych.
4. Szczególnej ochronie podlegają Seniorzy w wieku powyżej 70. roku życia. W trosce o bezpieczeństwo uprzejmie prosimy wszystkich Seniorów o zachowanie szczególnych zasad ostrożności podczas wizyty w Centrum.

Przypominamy, że nie ulegają zmianie podstawowe przepisy bezpieczeństwa – na terenie parku handlowego obowiązuje zasłanianie ust i nosa, zachowanie odpowiedniego dystansu, dezynfekcja rąk oraz niegrupowanie się.

Zapraszamy!

PORUSZANIE SIĘ W CENTRUM

 1. Podczas wizyty w centrum obowiązuje zasłanianie nosa i usta, zgodnie z przyjętymi zasadami ogólnymi.
 2. Podczas wizyty w centrum należy zachować 2 metra odległości od siebie. Dotyczy to zarówno poruszania się po centrum, jak i wizyt w sklepach.
 3. Prosimy o niegrupowanie się.
 4. W częściach wspólnych znajdziecie Państwo dozowniki z płynem dezynfekującym. Zachęcamy do jak najczęstszego z nich korzystania.
 5. W centrum umieszczone są oznaczenia oraz plakaty informacyjne. Prosimy o bezwzględne stosowanie się do informacji w nich zawartych.
 6. Z użytku wyłączone zostaną wszelkie strefy odpoczynku, w tym ławki.
 7. W centrum nie będzie działała szatnia.
 8. W toaletach może przebywać ograniczona liczba osób – połowa w stosunku do liczby znajdujących się kabin. W przypadku przekroczenia limitu, prosimy o oczekiwanie przed wejściem do toalety, z zachowaniem 2-metrowego dystansu od siebie.
 9. W toaletach znajdują się instrukcje mycia rąk, zakładania i zdejmowania maseczek oraz zdejmowania rękawiczek. Prosimy o zapoznanie i zastosowanie się do instrukcji.

 

PARKOWANIE

 1. Zaleca się parkowanie na co drugim miejscu. W przypadku braku miejsc, prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu przy wsiadaniu i wysiadaniu z pojazdów.

 

O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.

Dziękujemy.